referencje

Współpracę z Maćkiem udało na się zrealizować bardzo owocnie. Muszę przyznać, że jedyną ocenę jaką można wystawić to bardzo dobrą – super profesjonalna. 

Artur Kawa
Fundacja Edukacyjna Perspektywy

Maciej fotografował próbę generalną choreografii KRAKSA, Teatru o.de.la, jego praca to profesjonalizm i twórcze podejście. Nie tylko potrafi wspaniale uchwycić ruch,ale też interpretuje to co widzi na swój własny ,niepowtarzalny sposób.

Marta Bury
Teatr o.de.la

Z Maćkiem poznałem się przy ESK Wschód Kultury 2018. Kiedy planowaliśmy MFS TRANS/MISJE (największy festiwal teatralny) decyzja była szybka! Maciek Rałowski. Najlepszy fotograf w Rzeszowie! #najlepszyfotografwmieście
5 gwiazdek za stylistykę
Kolejne 5 za organizację pracy i zdjęcia przed czasem!

Tomir Mazur

Just saw some raw pictures that are finished and it looks amazing. Great work! Working with this guy… guys, gotta work with him!

——

Właśnie widziałem kilka surowych zdjęć, wyglądają niesamowicie! Świetna robota! Praca z tym gościem…. po prostu trzeba z nim pracować! 

Erko Jun

Chciałem serdecznie polecić Maćka jako producenta i realizatora materiałów filmowych oraz fotograficznych.

 

Piotr Szczepanek
Dyrektor Marketingu Calypso Fitness

Polecam wszystkim tego gościa ? pełen profesjonalizm,podejście do ludzi i dzieci! Mega ! pozdrawiam i Dziękuję Maćku 😉

Pan Młody – Bartek Bialic

Biorąc pod uwagę doświadczenia w realizacji naszego filmu, możemy z czystym sercem polecić firmę Pana Macieja Rałowskiego jako wykonawcę filmów reklamowych i promocyjnych.

 

Andrzej Oliwa
Dyrektor Handlowy Teknia

Super podejście do klienta i genialna jakość obrobionych zdjęć od których nie można oderwać oka. Polecam serdecznie i życzę dalszych sukcesów. 

Panna Młoda – Paula Sagan

“Obserwując jego pracę (…) na niejednej imprezie czy przyjęciu weselnym stwierdzam, że jest to naprawdę profesjonalista.”

 

Mateusz MUNDY Błoniarz
DJ – event, wedding, party

Z Maćkiem współpracowaliśmy już kilkukrotnie, przy mniejszych i większych projektach. Obsługiwał dla nas jeden z najważniejszych naszych projektów – Europejski Stadion Kultury, gdzie potrzebna była obsługa na najwyższym poziomie i tak została ona zrealizowana.

 

Marcin Dziedzic
Dyrektor Estrady Rzeszowskiej

Mieliśmy bardzo skromny ślub i nie byliśmy przekonani czy chcemy korzystać z usług fotografa, ale jak tylko zobaczyłam zdjęcia to przyznaję, że wyszły świetnie  Miło i profesjonalnie  Polecam 

Panna Młoda – Diana Jachowicz

Uważam zdjęcia Macieja Rałowskiego za metafizyczne.

Ewelina Jurasz
Dyrektor BWA w Krośnie

Serdecznie polecam wspaniałe zdjęcia jak i osobę fotografa!

Karol Szado – adwokat w kancelarii Mucha&Rogała

Maciek to mega specjalista w tym co robi. Polecam!!! 11/10

Mateusz Świder

Prawdziwy fachowiec, zna się na rzeczy, najlepszy sprzęt do pracy dzięki któremu każdy zdjęcie jest niepowtarzalne i wyjątkowe 

Krzysztof Wierzchowski

Zdecydowanie najlepiej wykonane zdjęcia, które w pełni oddają klimat i atmosferę, a przede wszystkim kulturę tego miejsca! 

Paulina Kucharczyk – Empik Rzeszów

W naszej firmie stawiamy na jakość – dlatego zawsze decydujemy się na usługi Macieja.

 

Mariusz Roguski
CityFit